15-05-2019

ikona-Noclegi

 
POLE NAMIOTOWE – zwyczajna forma noclegu na Max Festiwalu (własny namiot).
 
DOM NOCLEGOWY „KWADRAT” – Pokoje wieloosobowe (ok. 10 – 15 łóżek w pokoju). Koszt: 10 zł. za dobę (bez pościeli, z własnym śpiworem) lub 12 zł. za dobę (z pościelą). Rezerwacja przez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Po wyczerpaniu miejsc rusza lista rezerwowa, w tym przypadku warto mieć jednak swój namiot, na wypadek gdyby żadne miejsce się nie zwolniło. Rezerwacja zostanie potwierdzona wraz z potwierdzeniem zgłoszenia.
 
DOM REKOLEKCYJNY – ilość miejsc ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja (Kontakt)

15-05-2019

Większość kosztów organizacyjnych pokrywa nasz Zakon, czyli Franciszkanie, ale chcemy i Wam dać możliwość uczestniczenia finansowego w tym dziele, dlatego prosimy o wpłatę 50 złotych. Wpłaty dokonujemy w recepcji podczas zgłaszania swojego przyjazdu.

15-05-2019

Agnieszka Beszłej

 

 

Br. Stefan Banaszczuk

 

 

Grzegorz Kasjaniuk

 

 

O. Piotr Szczepański

 

 

O. Remigiusz Trocki

 

 

Artur Grześkowiak

 

 

Grzegorz Kiciński

 

GOŚCIE

Agnieszka Beszłej

 

Założycielka i liderka Wspólnoty Guadalupe. Autorka książki „Czas Maryi, czas na czystość”. Agnieszka podzieli się z nami świadectwem swego życia podkreślając wartość czystości w rozwoju każdego młodego człowieka. Jej przewodnikiem stała się Ludmiła Krakowiecka, mistyczka, autorka „Dialogów”, której słowa (a raczej spisane przez nią słowa Pana Jezusa) wielokrotnie przytaczała. Szczególny akcent Agnieszka położyła na różańcu, który jest najpotężniejszą bronią na szatana i jego podszepty. Wielokrotnie podkreślała, że w obecnych czasach obojętności na zło i nieczystość, konieczny jest dobry bunt i kontrrewolucja. Swoim życiem i przykładem pokazuje, że jest to możliwe. Z Bożą pomocą podejmijmy walkę o wartość czystości i pięknej miłości!

Br. Stefan Banaszczuk

Franciszkanin z Niepokalanowa. Członek OSP w Niepokalanowie. Odpowiedzialny za następujące działy pracy w Niepokalanowie: mechaniczny, gospodarczy, budowlany, pasieka i in. Człowiek, który wielokrotnie doświadczał w swoim życiu wydarzeń, co do których nie ma wątpliwości, że były opatrznościowe. Br. Stefan podzieli się z nami swoim świadectwem, w którym nie raz usłyszymy słowa: „Wszystko jest po coś”.

Grzegorz Kasjaniuk

Wieloletni krytyk muzyczny, fan ciężkich brzmień, autor audycji radiowych i wywiadów z muzykami, organizator koncertów, a nawet producent muzyczny – słowem, człowiek znający środowisko muzyczne od środka. Z czasem zrezygnował i porzucił zainteresowania muzyką metalową i oddał się Jezusowi. Dużą rolę w jego nawróceniu odegrało sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Jest autorem książki pt. „Czego słuchasz? Diabelska Propaganda”, w której analizuje teksty, teledyski, wizerunek sceniczny i wypowiedzi muzyków różnych gatunków muzycznych, od najbardziej ekstremalnych jak black czy death metal, przez rock współczesny i klasyczny, po zwykły pop królujący na listach przebojów. Nie pomija takich ikon popkultury jak Bob Dylan, Nick Cave i Dawid Bowie. Z obrazu, który się wyłania uderza przede wszystkim przekaz antychrześcijański (a właściwie antykatolicki), promowanie satanizmu i coraz dalsze przesuwanie granic norm obyczajowych.

O. Piotr Szczepański

Wikariusz Prowincji Matki Bożej Niepokalanej. Przewodnik grupy Brązowej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymi Metropolitalnej. O. Piotr od lat na Max Festiwalu jest naszym specjalistą od franciszkanizmu. Tym razem jednak podjął się głoszenia cyklu kazań, w których pochyli się nad postacią św. Piotra.

 

O. Remigiusz Trocki

Dyrektor Fundacji Radia Niepokalanów.Zajmuje się tematami okultyzmu i zagrożeń duchowych. Jest autorem książki „Do piekła i z powrotem”, w której ukazuje przyczyny opętania, przedstawia sposoby diagnozowania zniewoleń i przestrzega przed lekkomyślnym narażaniem się na kontakty z demonami.
W Radiu Niepokalanów współprowadzi audycję „O zagrożeniach duchowych i nie tylko”.

Artur Grześkowiak

Mąż, ojciec 4 dzieci.
Od ponad 20 lat związany z branżą ubezpieczeniową. Prezes Zarządu, Marsh Polska. Kieruje Northern Region oraz jest członkiem zespołu zarządzającego Marsh/CSEE. Radca Prawny oraz absolwent Advanced Management Program w IESE Business School w Barcelonie.
Współuczestniczył w organizacji projektów edukacyjnych działających w ramach Fundacji Edukacyjnej Sternik oraz Fundacji Harambee Polska, której działalność obejmuje wspieranie inicjatyw edukacyjnych i medycznych w Afryce. Członek organów statutowych ww organizacji.

Grzegorz Kiciński

Mąż Marty, ojciec czwórki dzieci, poeta, gitarzysta, założyciel zespołu Cud w Dolinie Baka. Do niedawna redaktor naczelny pism ekonomicznych i ewangelizacyjnych, reporter, dziennikarz śledczy. Dziś odpowiedzialny za programy CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu), kampanie fundraisingowe, społeczne i promocyjne. Prowadzi Fundację Aniołów Miłosierdzia, która wspiera jedyne hospicjum na Litwie oraz budowę pierwszego hospicjum dla dzieci w tym kraju. Inicjator ogólnopolskich akcji „Most do Nieba”, „Pielgrzymka Pokoju i Pojednania Monstrancji Fatimskiej”, „Skarbonka Dobra” i innych.