15-05-2019

ikona-Noclegi

 
POLE NAMIOTOWE – zwyczajna forma noclegu na Max Festiwalu (własny namiot).
 
DOM NOCLEGOWY „KWADRAT” – Pokoje wieloosobowe (ok. 10 – 15 łóżek w pokoju). Koszt: 10 zł. za dobę (bez pościeli, z własnym śpiworem) lub 12 zł. za dobę (z pościelą). Rezerwacja przez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Po wyczerpaniu miejsc rusza lista rezerwowa, w tym przypadku warto mieć jednak swój namiot, na wypadek gdyby żadne miejsce się nie zwolniło. Rezerwacja zostanie potwierdzona wraz z potwierdzeniem zgłoszenia.
 
DOM REKOLEKCYJNY – ilość miejsc ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja (Kontakt)

15-05-2019

Większość kosztów organizacyjnych pokrywa nasz Zakon, czyli Franciszkanie, ale chcemy i Wam dać możliwość uczestniczenia finansowego w tym dziele, dlatego prosimy o wpłatę 50 złotych. Wpłaty dokonujemy w recepcji podczas zgłaszania swojego przyjazdu.

15-05-2019

Agnieszka Beszłej

 

 

Br. Stefan Banaszczuk

 

 

Grzegorz Kasjaniuk

 

 

O. Piotr Szczepański

 

 

O. Remigiusz Trocki

 

 

Artur Grześkowiak

 

 

Grzegorz Kiciński

 

ZAKWATEROWANIE, KOSZTY, POSIŁKI

Jestem. I co dalej?

Pierwsze kroki kierujemy do bazyliki i pokornie klęcząc, dziękujemy Niepokalanej, że tu dotarliśmy. Następnie szukamy recepcji (to nie trudne, będą oznaczenia). Tu załatwiamy wszelkie formalności: zgłaszamy swój przyjazd, uiszczamy opłatę za pobyt oraz przyjmujemy identyfikator, gadżety, śpiewnik, itp. Tu też otrzymamy informacje o noclegu i co dalej z nami będzie.

A kto za to zapłaci?

Większość kosztów organizacyjnych pokrywa nasz Zakon, czyli Franciszkanie, ale chcemy i Wam dać możliwość uczestniczenia finansowego w tym dziele, dlatego prosimy o wpłatę 50 złotych. Wpłaty dokonujemy w recepcji podczas zgłaszania swojego przyjazdu.

Gdzie śpimy?

Śpimy na polu namiotowym znajdującym się w części klasztornej, dlatego poruszamy się tylko i wyłącznie w miejscach wyznaczonych, które na czas Max Festiwalu zostaną wyjęte spod klauzury.
Miejsce naszego spoczynku nocnego jest strzeżone przez Opatrzność Bożą i służby porządkowe.
Nie ma możliwości noclegów koedukacyjnych. Po prostu nie ma.
Przywozimy własny sprzęt biwakowy: namiot, materac lub karimatę, śpiwór, miskę do mycia, menażkę, sztućce, kubek. Należy upewnić się, że wymienione rzeczy są sprawne i gotowe do użycia.
W pobliżu pola są toalety, prysznice i umywalnie.

Jest możliwość wynajęcia (na własny koszt) miejsc noclegowych w domu pielgrzyma. Rezerwacje w godz. 8:00 – 17:00 pod nr tel: 46 86 42 131. Tu ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli komuś na tym zależy nie należy odkładać rezerwacji na ostatnią chwilę.

Co będziemy jedli?

Organizatorzy zapewniają:

  1. na śniadanie i kolację chleb i herbatę;
  2. na obiad coś ciepłego i gęstszego niż wodnista zupa, np. bigos;
  3. dostępny też będzie gratisowy wrzątek;
  4. na miejscu są też liczne sklepy spożywcze. Jest też możliwość zakupu ciepłych posiłków w pobliskiej jadłodajni lub w domu pielgrzyma;
  5. przypominamy o konieczności posiadania własnych naczyń i sztućców.