28-07-2017


 


 


 


 


 

25-07-2017

ikona-Noclegi

 
Pole namiotowe – zwyczajna forma noclegu na Max Festiwalu.
 
Dom rekolekcyjny – ilość miejsc ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja (Kontakt)
 
Dom noclegowy „Kwadrat” – pokoje wieloosobowe ok. 10 – 15 łóżek w pokoju. Koszt to 8 zł. za dobę jeśli ktoś przyjeżdża ze swoim śpiworem i 10 zł. jeśli chce otrzymać pościel. Rezerwacja nie jest konieczna, wystarczy zgłosić tę opcję podczas rejestracji w dniu przyjazdu.

13-06-2017

S. Anna Maria

Pudełko

Siostra Pudełko

 

Tomasz Terlikowski

Tomasz Terlikowski

 

Andrzej Moszczyński

Andrzej Moszczyński

 

Maciej Gnyszka

Maciej Gnyszka

 

Chorągiew Zaciężna „Apis” pod dowództwem Jacentego Ordowskiego z Gniewu

Rycerze

 

Zespół: BOGUCHWAŁA

Boguchwała

27-05-2017

W tym roku tłem do całego Max Festiwalu będzie 100-lecie Rycerstwa Niepokalanej. W tym kontekście chcemy dotknąć tematu decyzyjności i problemów z dokonywaniem wyborów, zwłaszcza tych radykalnych, co do których nie ma już odwrotu np. odpowiedź na życiowe powołanie. Więcej informacji ukaże się już niebawem. Zapraszamy.

ZAKWATEROWANIE, KOSZTY, POSIŁKI

Jestem. I co dalej?

Pierwsze kroki kierujemy do bazyliki i pokornie klęcząc, dziękujemy Niepokalanej, że tu dotarliśmy. Następnie szukamy recepcji (to nie trudne, będą oznaczenia). Tu załatwiamy wszelkie formalności: zgłaszamy swój przyjazd, uiszczamy opłatę za pobyt oraz przyjmujemy identyfikator, gadżety, śpiewnik, itp. Tu też otrzymamy informacje o noclegu i co dalej z nami będzie.

A kto za to zapłaci?

Większość kosztów organizacyjnych pokrywa nasz Zakon, czyli Franciszkanie, ale chcemy i Wam dać możliwość uczestniczenia finansowego w tym dziele, dlatego prosimy o wpłatę 50 złotych. Wpłaty dokonujemy w recepcji podczas zgłaszania swojego przyjazdu.

Gdzie śpimy?

Śpimy na polu namiotowym znajdującym się w części klasztornej, dlatego poruszamy się tylko i wyłącznie w miejscach wyznaczonych, które na czas Max Festiwalu zostaną wyjęte spod klauzury.
Miejsce naszego spoczynku nocnego jest strzeżone przez Opatrzność Bożą i służby porządkowe.
Nie ma możliwości noclegów koedukacyjnych. Po prostu nie ma.
Przywozimy własny sprzęt biwakowy: namiot, materac lub karimatę, śpiwór, miskę do mycia, menażkę, sztućce, kubek. Należy upewnić się, że wymienione rzeczy są sprawne i gotowe do użycia.
W pobliżu pola są toalety, prysznice i umywalnie.

Jest możliwość wynajęcia (na własny koszt) miejsc noclegowych w domu pielgrzyma. Rezerwacje w godz. 8:00 – 17:00 pod nr tel: 46 86 42 131. Tu ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli komuś na tym zależy nie należy odkładać rezerwacji na ostatnią chwilę.

Co będziemy jedli?

Organizatorzy zapewniają:

  1. na śniadanie i kolację chleb i herbatę;
  2. na obiad coś ciepłego i gęstszego niż wodnista zupa, np. bigos;
  3. dostępny też będzie gratisowy wrzątek;
  4. na miejscu są też liczne sklepy spożywcze. Jest też możliwość zakupu ciepłych posiłków w pobliskiej jadłodajni lub w domu pielgrzyma;
  5. przypominamy o konieczności posiadania własnych naczyń i sztućców.